Patroni a kmotři
Kdo je čestným předsedou Společnosti DUHA?
Čestnými předsedy nadace se stali po jmenování prezidentem a zakladatelem Společnosti DUHA Zdeňkem Poulem:

Jiří Šlégr,
hokejista, držitel zlaté olympijské medaile z Nagana, aktivní účastník programů nadace a to zejména kampaně k projektu Nemysli jen na sebe, dobrá duše nadace od roku 1998.

Josef Laufer,
herec, režisér, zpěvák, spoluprací s nadací navázal na odkaz práce svého otce MUDr. Maxmiliána Laufera, průkopníka v léčení dětské mozkové obrny. Josef Laufer se aktivně účastní akcí s dětmi v centrech, přibližuje dětem šťastné dny nejen v jejich domovech... V nadaci od roku 1998.

Ak. mal. Petr Kadlec,
známý restaurátor, spolupracující na záchranř památek s organizací UNESCO, autor obou ochranných značek nadace, aktivní účastník celého nadačního dění. Působí jako "zdroj" energie v těžkých dnech, v nadaci od počátku, od roku 1991..

Karel Štědrý,
moderátor, zpěvák, v nadaci od roku 1997, patron mosteckého centra, aktivní ve spolupráci s centry, nikdy nikoho z nadace neodmítl.

Věra Martinová,
zpěvačka, patronka centra v Novém Městě nad Metují, vždycky dokáže velmi krásně překvapit.

Kmotři nadačních programů.

Ředitel Jágr teamu Praha Marian Jelínek, Eva Jurinová, Václav Faltus, Jaromír Jágr, Dominik Hašek, Martin Straka, Josef Beránek, Václav Prospal, Jan Hrdina, Dušan Salfický, Milan Hejduk, Jan Čenský, hokejisté Ladislav Lubina, Jiří Malinský, Jaroslav Kudrna, Stanislav Procházka, hokejový trenér Milan Říha, kolektiv hokejistů HC IPB Pojišťovna Pardubice, kolektiv hokejistů Jágr team Praha, hokejový oddíl HC TRUTNOV, hráči HC STARS Praha, "televizní rosničky Jana Adámková a Petra Voláková-mluvčí HC STARS ,zpěvák Milan Drobný...

Čestní předsedové spolu s kmotry se účastní akcí s dětmi. Děti tak poznávají své hvězdy. Kmotři poznávají jejich problematiku a nestojí rozhodně stranou. Kolektivy hokejistů finančnř i materiálnř podporují programy jdoucí prostřednictvím nadace přímo k dětem a jsou také kontrolními orgány což posiluje vzájemnou důvěru k nadaci. .

Ověření u kmotrů, čestných předsedů nadace je dalším pilířem důvěryhodnosti nadace. My v nadaci říkáme, že nemáme co tajit, každý má právo o nadaci vědět vše, a právo vše také vidět, se vším se seznámit..© 2010 Developed and designed by Onlio, a.s.