Řekli a napsali o nás
Josef LAUFER:,
" Jsem rád, že i já mohu pomoci a svým dílem navazuji na práci mého otce, který byl jako lékař ortopéd průkopníkem v léčení dětské mozkové obrny nejen u nás, ale i ve světě. Jsem rád, že Společnost DUHA má svůj vlastní styl, má veřejnou kontrolu, a je společností bez zaměstnanců. Každá pomoc je využita ve prospěch dětí, které neměly v životě tolik štěstí jako my,lidé zdraví. Velmi rád pomohu, velmi rád se účastním akcí s dětmi."


Věra Martinová:,
" Když jsem byla Společností DUHA oslovena vyslovila jsem svoji pochybnost o čistotě spousty nadací. Dnes vím, že u trutnovské DUHY je záruka, že pomoc dojde k dětem. Sama se účastním různých předání dárků do center, benefičních koncertů a jsem ráda, že mohu takto pomoci dětem, kterým to štestíčko chybí, a pak ta radost dětí je překrásná. Držím palce, ať se daří..."


Miloš Říha, hokejový trenér:,
"Byl jsem na jedné akci, kde byl Josef Laufer a zástupci dětských domovů s dětmi. To mě pak pěkně vzalo u srdíčka, a jsem rád, že mohu pomoci. Věřte, že i v dalším působišti nezapomenu, fakt mě to oslovilo, a to i díky Josefu Lauferovi. Uvědomil jsem si, že každý z nás může pomoci svým vlastním způsobem a musí začít od sebe. Ta dětská radost za to stojí. Všem ve Společnosti DUHA držím palce a věřte, že mě máte na své straně...."


Ing.Vlastimil ŠUBRT, senátor:,
"Společnost DUHA a neúnavnou dobrovolnou práci manželů Poulových, ve prospěch dětí postižených mozkovou obrnou považuji za jednu z nejužitečnějších aktivit, které v mém volebním senátním obvodu působí."


Jiří Šlégr, hokejista, "Zlatý naganský chlapec": ,
Pardubice, 22. srpna 1998
"Nám hokejistům vadí, že se stává, že se na pomoci dětem přiživují různí jedinci, pak se nikdo nemůže divit, že jsme opatrní. Ale rád jsem poznal Společnost DUHA a dostal ke spolupráci doporučení od svých přátel. Budu rád, když budu součástí nadace nejen jako známá osobnost, ale že budu součástí jako aktivní pomocník. Se svou manželkou tuto nabídku pokládám jako vážně míněnou, vědom si vážnosti, záslužnosti celé problematiky. My můžeme na své "známé hokejové ksichty" přitáhnout sponzory, a když víme, že pomoc dojde k dětem, máme dvojnásobnou radost. Společnosti DUHA děkuji za to, co pro děti s jakýmkoliv handicapem vykonává. A jestli máte tu možnost podat pomocnou ruku, prosím Vás, udělejte to. Ta radostná dětská očka za to stojí!".


Eva Jurinová: ,
"Snažím se i přes velké pracovní vytížení akce s postiženými dětmi podpořit. Myslím si, že je to nutné, protože kdo jiný může postiženým dětem pomoci,než my, zdraví lidé.Nikdo z nás přece neví, co se mu v životě může přihodit. Ráda podporuji akce Společnosti DUHA. Radost dětských očí je pak krásnou odměnou, a ten čas o který tolik zápasíme rozhodně není časem ztraceným."


Jaromír Jágr, olympijský vítěz v ledním hokeji,
Marian Jelínek, ředitel Jágr teamu:

"Jágr team patří mezi zakladatele projektu "Nemysli jen na sebe" a jsme rádi, že můžeme být i takto prospěšní. Co je běžné v NHL se úspěšně rozvíjí i v ČR, tradice pomoci hokejistů postiženým dětem je něco co hřeje u srdíčka a přeji Společnosti DUHA i celému projektu co nejvíce dárců. A věřte, že si ohlídáme aby pomoc všech dárců byla účelně využita. Byli jsme u toho, když první část tohoto projektu pomohla Dětskému domovu v Žatci.."


Martin STRAKA, olympijský vítěz v ledním hokeji: ,
"Jako hokejista, reprezentant úspěšného sportu mám radost, když můžu i nějak jinak rozdávat radost než jen na ledě. Proto podporuji tento záslužný projekt směřující k postiženým dětem. Každému kdo pomůže bych chtěl vyjádřit poděkování, vždyť srdce nezná zatmění!"


Zbyněk Kusý,generální manažer HC IPB Pojišťovna Pardubice,
Ladislav LUBINA, hokejista HC IPB Pojišťovna Pardubice:
,
"Pardubičtí hokejisté i celý klub patří k zakladatelům tohoto projektu a hrdě se hlásíme k pomoci postiženým dětem. Dokazujeme, že integrační myšlenky života postižených dětí nám nejsou cizí, že o tom jen nemluvíme.Každá pomoc, byť jde o pomoc zdánlivě malou má svůj smysl, proto jsme pomáhali, pomáháme a budeme i nadále pomáhat v projektech trutnovské Společnosti DUHA."
Česká pojišťovna ZDRAVÍ,a.s. ,
Už v názvu má naše pojišťovna slovo,které charakterizuje nejcennější věc na světe - ZDRAVÍ. Víme bohužel, že toto slovo představuje pro určitou skupinu dětí velmi vzdálený,ba přímo neuskutečnitelný sen. Je ale jenom na nás, jak dětem zpříjemníme jejich mnohdy nekonečné putování za tímto snem a pomůžeme jim tak ulehčit nesnadný, o to více obdivuhodný život. Připojte se, prosím, k nám a podpořte alespoň drobným příspěvkem tento ušlechtilý a velmi potřebný projekt.
Děkujeme.


Výběr z tiskových zpráv

23. 7. 2001 Hokejový Jágr team ... Noviny Náchodska
20. 7. 2001 Jaromír Jágr míří do Trutnova ... Krkonošské noviny
13. 7. 2001 Blíží se bezkonkurenční oslava ... Krkonošské noviny
2. 7. 2001 Známé osobnosti přijedou ... Krkonošské noviny
25. 6. 2001 Okouzlující slovenka ... Krkonošské noviny
30. 5. 2001 Hrdina představí skvosty Právo
21. 3. 2001 Hokejový zápas hvězd ... Právo
17. 3. 2001 Stavbu podpořili ... Krkonošské noviny
26. 2. 2001 Chrudimští mladí přeborníci ... Krkonošské noviny
vánoce 2000 Úspěšná akce ...  
11. 7. 2000 "Tučňák" Jiří Šlégr ... Krkonošské noviny
20. 3. 2000 Atraktivní duel ... Krkonošské noviny
14. 3. 2000 Společnost DUHA završí ... Trutnovsko
24. 2. 2000 Jaromír Jágr věnoval ... Krkonošské noviny
26. 8. 1999 Vlasta Vlasta
19. 8. 1999 Palov se upsal "pojišťovákům" Pardubické noviny
  Vážení čtenáři Trutnovský inzert


© 2010 Developed and designed by Onlio, a.s.